سياست بازپرداخت و برگشت كالا

سياست بازپرداخت

ما این سیاست بازپرداخت را آماده کرده ایم تا توضیح دهیم که چه زمانی شما میتوانید درخواست بازپرداخت هزینه محصولات و خدماتی که از ايمني ها تهیه نموده اید را نمایید (همه “خدمات يا كالاها ”).

شرایط کلی

شرایط کلی برای همه خدمات قابل بازپرداخت اعمال میشود. به علاوه٫ ممکن است بعضی شرایط ویژه برای محصولات یا خدمات مشخصی وجود داشته باشد و در ادامه به آنها نیز اشاره میشود.

  • به هیچ وجه برای یک خدمت يا كالا نمیتوان بیشتر از یکبار درخواست بازپرداخت نمود.
  • خدمات يا كالاها بایستی قبل از اینکه ما برای آنها بازپرداختی انجام دهیم لغو شوند.
  • هیچ بازپرداختی به خدماتی يا كالايي که به دلیل مشخصی معلق و یا لغو شده است تعلق نمیگیرد.
  • اگر خدمات يا كالاي خریداری شده شامل پیشنهاد تشویقی و یا با قیمت تخفیف دار هم بوده باشد٫ و شما خدمت يا كالاي خریداری شده را لغو کنید٫ قیمت استاندارد كالاي مربوطه از مبلغ بازپرداخت کسر میشود.
  • همه بازپرداختها با واحد پول ریال پرداخت خواهد شد و از طریق شناسه شبا خریدار اصلی صورت میگیرد. وظیفه انتقال وجه به حسابهای دیگر و یا ارزهای دیگر برعهده شما میباشد.
  • با درخواست شما امکان بازپرداخت وجه به عنوان حساب شما در سایت ايمني ها برای خریدهای بعدی ممکن خواهد بود. خریدهایی که از طریق درگاه پرداخت آنلاین انجام شده است بازپرداخت آنها تنها به شناسه شبایی که به نام خریدار در زمان خرید آن خدمات باشد قابل بازپرداخت است و مسئولیت انتقال وجه به حساب اشخاص دیگر بر عهده شما می باشد.
  • هرگونه عوارضی که برای بازپرداخت وجه از طرف بانک و یا دیگر سازمانها اخذ شود از مبلغ بازپرداخت کسر میگردد.

نیازمندیهای بیشتری برای بازپرداخت ممکن است بر اساس شرایط و قوانین ویژه مورد نیاز باشد که در زمان خرید شما در صورت وجود اعلام میگردد.

ابطال سفارش و برگشت کالا

چطور سفارش خود را تغییر دهم؟ امکان لغو سفارش وجود دارد؟

بلی، با تماس با خدمات مشتریان امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود دارد.

شرایط بازگشت محصول و بازپرداخت ايمني ها چیست؟

می‌توانید ظرف مدت نهایت 2 روز کاری از زمان تحویل گرفتن کالای خود، از طریق تماس تلفنی با «پشتيباني ايمني ها » برگشت کالای خریداری شده را از ايمني ها درخواست نمایید.ايمني ها برای راحتی مشتریان خود، پس از بررسی درخواست مشتری و دارا بودن شرایط برگشت کالا تیم توزیع خود را به محل تحویل اولیه کالا به مشتری در سراسر کشور اعزام خواهد کرد تا بازگشت کالا را انجام دهند.

وجه پرداخت شده بابت کالا ظرف مدت حداکثر 2 الی 3 روز کاری از زمان برگشت کالا، توسط ايمني ها به حساب شما بازگردانده خواهد شد.